I runda

16.11.2020 – 31.01.2020

I Liga

PozycjaZawodnikilość meczówWygrane 2:0Wygrane 2:1Przegrane 1:2Przegrane 0:2Bilans setówPunkty
1..Marcin Grudziński732119-421
2.Wojciech Grudziński6320110-419
3.Michał Świtalski6312010-519
4Michał Niewiadomski540109-218
5.Dariusz Głogowski510133-89
6.Krzysztof Olejarczyk510042-88
7.Kacper Borucki500050-105
8.Stefan Krzyżanowski100010-21

Awans:
brak

Pozostaje:
Grudziński M.
Grudziński W.
Świtalski M.
Niewadomski M.
Głogowski D.
Olejarczyk K. (wskutek awansu tylko 2 osób z II ligi)

Spadek:
Borucki K. – do II ligi
Krzyżanowski S. – do IV ligi (relegacja za brak gry)

I kolejka:
M. Świtalski – M. Niewiadomski 4/6; 6/3; 10:6
K. Olejarczyk – D. Głogowski
M. Grudziński – S. Krzyżanowski 6/1; 6/1
K. Borucki – W. Grudziński 4/6; 1/6

II kolejka:
W. Grudziński – M. Niewiadomski 1/6; 1/6
S. Krzyżanowski – K. Borucki
D. Głogowski –  M. Grudziński 7/6; 3/6; 7:10
M. Świtalski – K. Olejarczyk 6/3; 6/1

III kolejka:
K. Olejarczyk- M. Niewiadomski 5/6; 5/7
M. Grudziński – M. Świtalski 4/6; 6/3; 6/0
K. Borucki – D. Głogowski 2/6; 0/6
W. Grudziński – S. Krzyżanowski

IV kolejka:
S. Krzyżanowski – M. Niewiadomski
D. Głogowski – W. Grudziński 4/6; 2/6
M. Świtalski – K. Borucki 6/1; 6/0
K. Olejarczyk – M. Grudziński 3/6; 1/6

V kolejka:
M. Grudziński – M. Niewiadomski 1/6; 3/6
K. Borucki – K. Olejarczyk 0/6; 0/6
W. Grudziński- M. Świtalski 4/6; 6/4; 10:6
S. Krzyżanowski – D. Głogowski

VI kolejka:
D. Głogowski – M. Niewiadomski 3/6; 2/6
M. Świtalski – S. Krzyżanowski
K. Olejarczyk – W. Grudziński 6/7; 3/6
M. Grudziński – K. Borucki 6/3; 6/1

VII kolejka:
K. Olejarczyk – S. Krzyżanowski
K. Borucki – M. Niewiadomski
M. Grudziński – W. Grudziński 3/6; 7/6; 3/6
D. Głogowski – M. Świtalski 0/6; 5/7

II Liga

PozycjaZawodnikilość rozegranych meczówWygrane 2:0Wygrane 2:1Przegrane 1:2Przegrane 0:2Bilans setówPunkty
1.Mirek Pakuła7510112-124
2.Maciej Król540109-218
3.Żelisław Żyżyński621036-714
4.Antosiewicz421107-313
5.Robert Brzozowski510133-89
6.Marek Liszkiewicz320014-29
7.Szymon Malarecki410032-67
8.Filip Balcerak600060-126

Awans z ligi:
Pakuła M.
Król M.

Pozostaje:
Antosiewicz M.
Brzozowski R.
Liszkiewicz M.

Spadek:
Malarecki Sz.
Balcerak F.
Żyżyński Ż. (wyjazd z Polski)

I kolejka:
F. Balcerak – M. Król 0/6; 0/6
M. Pakuła – S. Malarecki 6/1; 6/1
Ż. Żyżyński – M. Liszkiewicz 3/6; 4/6
M. Antosiewicz – R. Brzozowski 6/4; 6/1

II kolejka:
R. Brzozowski – M. Król 2/6; 2/6
M. Liszkiewicz – Antosiewicz
S. Malarecki –  Ż. Żyżyński 4/6; 2/6
F. Balcerak – M. Pakuła 1/6; 0/6

III kolejka:
M. Pakuła- M. Król 1/6; 1/6
Ż. Żyżyński – F. Balcerak 6/3; 6/0
M. Antosiewicz – S. Malarecki
R. Brzozowski – M. Liszkiewicz

IV kolejka:
M. Liszkiewicz – M. Król
S. Malarecki – R. Brzozowski 1/6; 6/7 (2:7)
F. Balcerak – M. Antosiewicz 0/6; 0/6
M. Pakuła – Ż. Żyżyński 6/2; 6/3

V kolejka:
Ż. Żyżyński – M. Król 1/6; 2/6
M. Antosiewicz – M. Pakuła 6/2; 1/6; 9:11
R. Brzozowski- F. Balcerak
M. Liszkiewicz – S. Malarecki

VI kolejka:
S. Malarecki – M. Król
F. Balcerak – M. Liszkiewicz 2/6; 1/6
M. Pakuła – R. Brzozowski 6/4; 6/4
Ż. Żyżyński – M. Antosiewicz

VII kolejka:
M. Pakuła – M. Liszkiewicz 6/1; 6/2
M. Antosiewicz – M. Król 6/4; 2/6; 6/3
Ż. Żyżyński – R. Brzozowski 3/6; 6/1; 10:4
S. Malarecki – F. Balcerak 6/1; 6/0

III Liga

PozycjaZawodnikilość rozegranych meczówWygrane 2:0Wygrane 2:1Przegrane 1:2Przegrane 0:2Bilans setówPunkty
1.Marcin Salewicz220004-08
2.Krzysztof Hejduk311014-38
3.Tomasz Bieliński310113-47
4.Sebastian Kalota101002-13
5.Robert Olszewski200020-42
6.Rafał Tuzinek100101-22
7.Remigiusz Safiańczuk
8.Rafał Radzio

Awans:
Salewicz M.
Hejduk K.
Bieliński T.

Utrzymanie:
Safiańczuk R.
Radzio R.
Tuzinek R.

Spadek:
Kalota S.
Olszewski R.

I kolejka:
R. Radzio – R. Olszewski 6/1; 6/0
S. Kalota – T. Bieliński 6/4; 0/6; 10:8
K. Hejduk – R. Tuzinek 6/4; 3/6 ; 6/1
R. Safiańczuk – M. Salewicz 0/6; 1/6

II kolejka:
M. Salewicz – R. Olszewski 6/1; 6/2
R. Tuzinek – R. Safiańczuk 2/6; 3/6
T. Bieliński –  K. Hejduk 3/6 ; 1/6
R. Radzio – S. Kalota

III kolejka:
S. Kalota- R. Olszewski
K. Hejduk – R. Radzio
R. Safiańczuk – T. Bieliński 6/0; 7/5
M. Salewicz – R. Tuzinek 6/0; 6/2

IV kolejka:
R. Tuzinek – R. Olszewski
T. Bieliński – M. Salewicz 2/6; 4/6
R. Radzio – R. Safiańczuk
S. Kalota – K. Hejduk 1/6; 0/6

V kolejka:
K. Hejduk – R. Olszewski 6/4; 6/2
R. Safiańczuk – S. Kalota
M. Salewicz- R. Radzio
R. Tuzinek – T. Bieliński 4/6; 2/6

VI kolejka:
T. Bieliński – R. Olszewski 7/6; 6/2
R. Radzio – R. Tuzinek
S. Kalota – M. Salewicz
K. Hejduk – R. Safiańczuk

VII kolejka:
S. Kalota – R. Tuzinek
R. Safiańczuk – R. Olszewski
K. Hejduk – M. Salewicz 2/6; 0/6
T. Bieliński – R. Radzio 1/6; 2/6

IV Liga

PozycjaZawodnikilość meczówWygrane 2:0Wygrane 2:1Przegrane 1:2Przegrane 0:2Bilans SetówPunkty
1.Siergiej Karamenko531018-316
2.Michał Gruszczyński430107:214
3.Grzegorz Rebkowiecz311105-39
4.Piotr Spadarzewski110002-04
5.Piotr Przegaliński200020-42
6.Marcin Majewski200020-42
7.Jan Król200020-42
8.Piotr Korczak100010-21
9.Piotr Zapadka
10.Paweł Andrzejczyk

Awans:
Gruszczyński M. (do II ligi)
Karamenko S.
Rebkowiec G.
Andrzejczyk P.

Utrzymanie:
Spadarzewski P.
Korczak P.
Majewski M.
Przegaliski P.
Król J.

Spadek:

I kolejka:
M. Gruszczyński – P. Spadarzewski 2/6; 5/7
M. Majewski – P. Przegaliński
J. Król – P. Zapadka
P. Andrzejczyk – P. Korczak
G. Rebkowiec – S. Karamenko 7/6; 0/6; 5/7

II kolejka:
P. Przegaliński – M. Gruszczyński 2/6; 2/6
P. Korczak – G. Rebkowiec 3/6; 2/6
R.Gierak – P. Andrzejczyk 1/6; 1/6
P. Spadarzewski – J. Król
S. Karamenko – M. Majewski 6/2; 6/0

III kolejka:
M. Gruszczyński – S. Karamenko 6/1; 7/6
M. Majewski – P. Korczak 2/6; 2/6
J. Król – P. Przegaliński
P. Spadarzewski – P. Zapadka
G. Rebkowiec – P. Andrzejczyk

IV kolejka:
P. Przegaliński – P. Spadarzewski
P. Andrzejczyk – M. Majewski
P. Korczak – M. Gruszczyński 1/6; 3/6
P. Zapadka – G. Rebkowiec
S. Karamenko – J. Król 6/1; 6/0

V kolejka:
M. Gruszczyński – P. Andrzejczyk 3/6; 1/6
M. Majewski – G. Rebkowiec 3/6; 1/6
P. Przegaliński – P. Zapadka
J. Król – P. Korczak
P. Spadarzewski – S. Karamenko 7/6; 6/4

VI kolejka:
P. Andrzejczyk – J. Król 6/1; 6/3
P. Korczak – P. Spadarzewski
P. Zapadka – M. Majewski
S. Karamenko – P. Przegaliński 6/2; 6/4
G. Rebkowiec – M. Gruszczyński 7/6; 3/6; 6/4

VII kolejka:
M. Gruszczyński – M. Majewski 6/0; 6/0
P. Przegaliński – P. Korczak
J. Król – G. Rebkowiec
P. Spadarzewski – P. Andrzejczyk 3/6; 5/7
S. Karamenko – P. Zapadka

VIII kolejka:
M. Gruszczyński – P. Zapadka
M. Majewski – J. Król
P. Andrzejczyk – P. Przegaliński
P. Korczak – S. Karamenko
G. Rebkowiec – P. Spadarzewski

IX kolejka:
P. Przegaliński – G. Rebkowiec 5/7; 4/6
J. Król – M. Gruszczyński 0/6; 0/6
P. Zapadka – P. Korczak
P. Spadarzewski – M. Majewski
S. Karamenko – P. Andrzejczyk 6/1; 6/3