Liga Tenisowa 2020/21

Runda kwalifikacyjna

Runda kwalifikacyjna:

Rozgrywana jest od 01-10-2020 do 11-11-2020
Gramy do wygranych 2 setów, jeżeli obydwoje zawodnicy się zgodzą można rozegrać super tie-break (do 10 punktów) w miejsce trzeciego seta. Decyzja o rozegraniu ewentualnego super tie-breaka musi zostać podjęta przed meczem

Na podstawie wyników w grupach eliminacyjnych zostanie przeprowadzony podział zawodników na poziomy ligowe.

Miejsce zajęte w grupie definiuje ligę w której zacznie gracz. Organizator ligi przewiduje możliwość wręczenia dzikiej karty.

PUNKTACJA

Za rozegrane mecze przyznawane są następujące punkty:

    • zwycięstwo 2:0 (również przez walkower)         4 punkty
    • zwycięstwo 2:1                                                         3 punkty
    • porażka 1:2                                                               2 punkty
    • porażka 0:2 i krecz na korcie                                1 punkt
    • Walkower                                                                 0 punktów
Grupa ARafał RadzioMichał ŚwitalskiJacek MikulskiPiotr KorczakMaciej KrólPunktyPozycja
Rafał RadzioX3/6; 0/6kontuzja13
Michał Świtalski6/3; 6/0Xkontuzja42
Jacek MikulskikontuzjakontuzjaXW/O (1/6; 0/6)kontuzja14
Piotr KorczakW/O (6/1; 6/0)X41
Maciej KrólkontuzjaX
Grupa BMichał GruszczyńskiMarcin MajewskiMaciej StrzyczkowskiFilip BalcerakPunktyPozycja
Michał GruszczyńskiX
Marcin MajewskiX5/7; 2/612
Maciej StrzyczkowskiX
Filip Balcerak7/5; 6/2X41
Grupa CDariusz GłogowskiKrzysztof OlejarczykPiotr PrzegalińskiSebastian KalotaPunktyPozycja
Dariusz GłogowskiX3/6; 0/6
krecz
1
Krzysztof Olejarczyk6/3; 6/0
krecz
X6/0; 6/06/1; 6/1121
Piotr Przegaliński0/6; 0/6X1
Sebastian Kalota1/6; 1/6X1
Grupa DMarcin GrudzińskiJan KrólTomek BielińskiMirek PakułaPunktyPozycja
Marcin GrudzińskiX6/1; 6/24
Jan Król1/6; 2/6X0/6; 2/62
Tomek BielińskiX2/6; 4/61
Mirek Pakuła6/2; 6/06/2; 6/4X8
Grupa EStefan KrzyżanowskiKacper BoruckiKrzysztof HejdukSzymon MalareckiPunktyPozycja
Stefan KrzyżanowskiX
Kacper BoruckiX
Krzysztof HejdukX6/1; 4/6; 3/62
Szymon Malarecki1/6; 6/4; 6/3X3
Grupa FMarek LiszkiewiczŻelisław ŻyżyńskiAleksander SzarposkiRafał TuzinekPunktyPozycja
Marek LiszkiewiczX7/5; 6/44
Żelisław Żyżyński5/7; 4/6X3/6; 6/1; 6/04
Aleksander SzarposkiX
Rafał Tuzinek6/3; 1/6; 0/6X2
Grupa GRemigiusz SafiańczukPaweł AndrzejczykMichał NiewiadomskiWojciech GrudzińskiPunktyPozycja
Remigiusz SafiańczukX
Paweł AndrzejczykX0/6; 1/61
Michał Niewiadomski6/0; 6/1X4/6; 6/0; 5/76
Wojciech Grudziński6/4; 0/6; 7/5X3
Grupa HMarcin SalewiczRobert BrzozowskiRobert OlszewskiPunktyPozycja
Marcin SalewiczX
Robert BrzozowskiX
Robert OlszewskiX